Arnold_Spoelplein DenHaag Nederland in DenHaag via Huurflits

Arnold_Spoelplein DenHaag NederlandVolledig gemeubileerde en moderne turn-key woning met één slaapkamer en balkon aan het Arnold Spoelplein. Deze gezellige en zonnige woning is in gerenoveerde staat en is circa 56m2. Door de moderne badkamer en volledig uitgeruste keuken is dit misschien wel de perfecte plek voor een alleenstaande of stel dat op zoek is naar een trendy woning in een goed onderhouden appartementencomplex. Wonen aan het Arnold Spoelplein betekent wonen naast de tramhalte van lijn 3 en het strand en de boulevard van Kijkduin. Het stadscentrum is te bereiken in 15/20 minuten of met het openbaar vervoer.IndelingGezamenlijke entree van het appartementencomplex met brievenbussen en voorzien van een modern intercomsysteem. Via trap of lift toegang tot de 2e verdieping. Entree van het appartement welke leidt naar een hal met deuren naar alle vertrekken. Ruime en zonnige woonkamer, smaakvol en stijlvol ingericht. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het zonnige balkon gelegen op het zuiden. Moderne open keuken voorzien van een kookeiland/eettafel en inbouwapparatuur zoals vaatwasser, spoelbak, gasfornuis, oven/magnetron, koelkast en vriezer.De slaapkamer is voorzien van inbouwkasten en veel bergruimte. Vanuit de slaapkamer toegang tot de te renoveren badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en wasmachine. Apart toilet. Laminaatvloer door het gehele appartement.

Je vind de Huurwoning aan de Arnold_Spoelplein DenHaag Nederland  te DenHaag nu voor een nette prijs terug op Huurflits.nl. Deze Huurwoning ligt in de stad DenHaag aan de Arnold_Spoelplein DenHaag Nederland en is snel beschikbaar. Via Huurflits kunt u deze reserveren/meteen huren zodat jij verzekerd bent van een mooi Huurwoning in DenHaag. Een huis/appartement zoeken in de grote steden kan een dure business zijn, als er al wat beschikbaar is. Dus als je geïnteresseerd bent in Huis Arnold Spoelplein in Den Haag wees er dan snel bij!

Meer informatie over Huis Arnold Spoelplein in Den Haag – Klik hier

Details van Huis Arnold Spoelplein in Den Haag

Prijs – 1250.00
Aantal kamers – 2
Woonoppervlakte – 56

Klik hier voor meer informatie over de woning aan de Arnold_Spoelplein DenHaag Nederland

LET OP: Alle huurwoningen die u op onze website terugvind verhuren wij niet zelf. Voor deze huurwoning kunt u terecht bij Huurflits voor al uw vragen en opmerkingen. Via bovenstaande link komt u rechtstreeks bij de woning terecht en kunt u reageren!!

Bewaren