Dillegaard Heerlen Nederland in Heerlen via Huurflits
Appartement: Entree/hal en toegang tot alle vertrekken. Volledig betegeld apart toilet met fontein. Volledig betegelde badkamer v.v. douchecabine, handdoekradiator, spiegelkastje met verlichting, inbouwspots en wastafelmeubel. De nette volledig betegelde bijkeuken/berging is v.v. aansluitingen voor wasapparatuur.Eveneens vanuit de hal te bereiken twee slaapkamers, v.v. laminaatvloer.Middels de glazen deur bereik je de woonkamer en keuken (v.v. een laminaatvloer) met veel lichtinval door de grote raampartijen en toegang tot het balkon.De luxe semi-open keuken met eiland is voorzien van diverse inbouwapparatuur (keramische kookplaat, RVS afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron en koelkast).Parkeren: 1 parkeerplaats op eigen terrein. Het is mogelijk om als bewoner een tweede plaats te huren via de VvE voor € 300,- per jaar (op basis van beschikbaarheid).Buitenruimte: ruim balkon over de gehele breedte van de woonkamer v.v. hardhouten vlonder.
Je vind de Appartement aan de Dillegaard Heerlen Nederland te Heerlen nu voor een nette prijs terug op Huurflits.nl. Deze Appartement ligt in de stad Heerlen aan de Dillegaard Heerlen Nederland en is snel beschikbaar. Via Huurflits kunt u deze reserveren/meteen huren zodat jij verzekerd bent van een mooi Appartement in Heerlen. Een huis/appartement zoeken in de grote steden kan een dure business zijn, als er al wat beschikbaar is. Dus als je geïnteresseerd bent in Appartement Dillegaard in Heerlen wees er dan snel bij!
Meer informatie over Appartement Dillegaard in Heerlen – Klik hier
Details van Appartement Dillegaard in Heerlen
Prijs – 860.00
Aantal kamers – 3
Woonoppervlakte – 72
Klik hier voor meer informatie over de woning aan de Dillegaard Heerlen Nederland
LET OP: Alle huurwoningen die u op onze website terugvind verhuren wij niet zelf. Voor deze huurwoning kunt u terecht bij Huurflits voor al uw vragen en opmerkingen. Via bovenstaande link komt u rechtstreeks bij de woning terecht en kunt u reageren!!