Gevers_Deynootweg DenHaag Nederland in DenHaag via Huurflits
Indeling:Begane grond;- Gemeenschappelijke entree. Afgesloten toegang via keurig trappenhuis.Eerste verdieping;- Ruime hal met betegeld toilet, aparte kast voor wasmachine en droger- Zeer luxe U-vormige keuken met ingebouwde verlichting, witte wandtegels en Formica aanrechtblad,koelkast, magnetron, wokplaat en afzuigkap, losse koel-vriescombinatie en vaatwasser- L-vormige woonkamer (35 m²) met zicht op het strand, ruime lichte zithoek en eethoek- Ruime slaapkamer met kastruimte en schuifpui naar het balkon- Zeer moderne badkamer, aparte douche, ligbad en design wastafelAlgemeen:- Woonoppervlakte ca. 100 m²- Het gehele appartement is voorzien van een fraaie houten vloer. De wanden en het plafond zijn strak afgewerkt- Kunststof kozijnen met dubbele beglazing- Combi CV Ketel uit 2018
Je vind de Appartement aan de Gevers_Deynootweg DenHaag Nederland te DenHaag nu voor een nette prijs terug op Huurflits.nl. Deze Appartement ligt in de stad DenHaag aan de Gevers_Deynootweg DenHaag Nederland en is snel beschikbaar. Via Huurflits kunt u deze reserveren/meteen huren zodat jij verzekerd bent van een mooi Appartement in DenHaag. Een huis/appartement zoeken in de grote steden kan een dure business zijn, als er al wat beschikbaar is. Dus als je geïnteresseerd bent in Appartement Gevers Deynootweg in Den Haag wees er dan snel bij!
Meer informatie over Appartement Gevers Deynootweg in Den Haag – Klik hier
Details van Appartement Gevers Deynootweg in Den Haag
Prijs – 1295.00
Aantal kamers – 2
Woonoppervlakte – 100
Klik hier voor meer informatie over de woning aan de Gevers_Deynootweg DenHaag Nederland
LET OP: Alle huurwoningen die u op onze website terugvind verhuren wij niet zelf. Voor deze huurwoning kunt u terecht bij Huurflits voor al uw vragen en opmerkingen. Via bovenstaande link komt u rechtstreeks bij de woning terecht en kunt u reageren!!